O NAS
 
 
 
OŚRODKI PARTNERSKIE
 
BigDuo - Częstochowa
COIT - Kraków
Bank Informacji Gospodarczej - Lublin
RENADO - Gorzów Wlkp.
r-BIT - Rzeszów
E-podlasie
Poznan
ZŁÓŻ ZAPYTANIE

Zapraszamy Państwa do korzystania z opcji Złóż zapytanie. Opcja ta została utworzona w celu pomocy w dotarciu do innej firmy produkcyjnej, handlowej, lub usługowej konkretnego towaru lub usługi.Dane zawarte w tym formularzu przekazane zostaną do biur informacji gospodarczej w całej Polsce, członków Ogólnopolskiej Sieci Informacji Miejskich OSIM w celu odnalezienia szukanej przez Państwa informacji. W przypadku odnalezienia poszukiwanej informacji powiadomimy o tym Państwa poprzez e-mail w ciągu siedmiu dni od daty wysłania zapytania.Z opcji złóż zapytania moga korzystać tylko podmioty gospodarcze i jest opcja bezpłatna. Zapraszamy do korzystania.

Pola oznaczone * są wymagane.

Dane o towarze
Poszukiwany towar lub usługa: *
Forma: *
Produkcja Hurt Detal
Usługi Import Eksport
Ilość towaru: *
Sczegółowy opis: *
Dane personalne
Imię i nazwisko osoby do kontaktu: *
Nazwa firmy: *
Miejscowość: *
Telefon: *
Email: *
CAPTCHA Image
Podaj kod z obrazka: *

STRONA GŁÓWNA
 

® Wszelkie prawa zastrzeżone. Ogólnopolska Informacja Gospodarcza zastrzega sobie prawa do informacji zawartych w bazie danych OIG. Zabrania się kopiowania części i/lub całosci zawartości bazy danych OIG i przetwarzania zawartych w bazie danych informacji w celach komercyjnych. Publikowanie informacji z bazy OIG Ogólnopolska Informacja Gospodarcza w jakiej kolwiek formie jest zabronione.
OIG Ogólnopolska Informacja Gospodarcza nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych informacji. Wszelkie dane dotyczące firm zamieszczmy na odpowiedzialność zleceniodawców.

  
OGÓLNOPOLSKA INFORMACJA GOSPODARCZA
COPYRIGHT © 2009-2023 www.informacja19434.pl